Tarkett (tr_TR)

ID SUPERNATURE & TATTOO

Modüler vinil
ID SUPERNATURE & TATTOO
Ana özellikler
  • Her biri için 16 doğal tonda 5 ince ahşap ve taş doku
  • Tekrar etmeyen desen efekti
  • Dijital baskı ile doğal bir görünüm
  • Yoğun trafikli alanlar için ideal
  • Sürtünme, çizik ve lekelere karşı dayanıklı

Doğal bir özel görünüm, gerçek olandan bile daha iyidir. iD Supernature & Tattoo, yüksek çözünürlüklü dijital baskı teknolojimiz ve tekrar etmeyen desen efekti sayesinde, ahşap ve taş desenlerde gerçekçi özel dokular ile kişiselleştirmenin sınırlarını zorlayan modüler bir vinil karo koleksiyonudur. 12 formatta ve 16 renkte mevcut olan iD Supernature ahşap ve taş görünümlü zeminlerimiz, iD Tattoo ile kişiselleştirilebilir. 10 Tattoo deseni, 5 renk tonunda mevcuttur.

Forest Oak tasarımlarımız minimum sipariş miktarı olmadan stoklarımızda mevcuttur.

Diğer ahşap ve taş desenler (Park Oak, Garden Oak, Patina Concrete ve Belgian Stone) sipariş üzerine ve minimum 70 m²'lik sipariş miktarı talep edildiğinde üretilir. 

Teknik ve çevresel özellikler
Belge

Online Zemin Tasarımcısı

Kendi lüks vinil karo zemin deseninizi online ortamda kolaylıkla oluşturarak renkleri ve şekilleri karıştırıp eşleştirmek ister misiniz? Online zemin tasarımcısı, kendi zemininizi oluşturma sürecinde size yardımcı olacak ücretsiz web tabanlı bir araçtır. Deseni oluşturduktan sonra, istediğiniz mekanda görüntüleyebilir ve oluşturduğunuz JPG ve CAD dosyalarını indirebilirsiniz.

Online Configurator iD Supernature & Tattoo
Hizmetler