iD Click Ultimate: hızlı, estetik ve son derece dayanıklı renovasyon
iD Click Ultimate: hızlı, estetik ve son derece dayanıklı renovasyon

Oteller, Restoran ve Mağazalar, tekrarlanan adımların ve hareketlerin sürekli olarak zemini teste tabi tuttuğu çok yoğun mekanlardır. Yenileme gerektiğinde, bu alanlar yenileme süreci boyunca müşterileri ağırlamaya devam ettiği için mümkün oldunca kısa sürede renovasyon sürecinin tamamlanması zorunludur. iD Click Ultimate, Tarkett’in yeni Sert Kompozit Çekirdek Lüks Vinil Karo koleksiyonu, her zaman etkinlikle dolu olan bu alanlar için mükemmel bir zemin çözümüdür. Koleksiyonun yeni klik sistemi ve çok sağlam yapısı, herhangi bir alt zemin* üzerine uygulaması kolay ve hızlı olması, özellikle renovasyon çalışmaları için uygun hale getiriyor, böylece iş kesintilerinin etkisini en aza indiriyor. Ayrıca, iD Click Ultimate, herşeye karşı dayanıklı ve tekrarlanan darbe ve gürültüye karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm bu özellikler iD Click Ultimate'i Mağazalar, Oteller ve Restoranlar gibi mekanlar için ideal zemin çözümü haline getirmektedir.
*doğrudan seramik karolar ve mevcut alt zeminlerin üzerine monte edilir.

 

Darbe-geçirmez

Darbe-geçirmez, iD Click Ultimate, darbelere karşı dayanıklı, son derece sağlam ve ağır bir vinil zemin kaplaması demektir. 34 ticari sınıfa sahiptir ve bu nedenle, ağır statik veya dinamik yüklerin düzenli olarak kullanıldığı yoğun trafik alanlarında kullanılabilir. iD Click Ultimate ayrıca, PUR yüzey korumasıyla birleştirilmiş olan Sert Kompozit Çekirdek inovasyonu sayesinde her türlü darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Ses-geçirmez

iD Click Ultimate, akustik tabanı SoundBlock Teknolojisi sayesinde,  19dB'ye kadar farklı bina katları arasında gürültü seviyesini azaltan akustik bir zemin kaplamasıdır. Bu, iD Click Ultimate'i, müşteriler için ortam gürültüsünden dolayı misafirlerin rahatsızlık hissedebileceği restoranlar ve oteller uygundur. Zemine zaten entegre olduğu için herhangi bir akustik zemin yalıtımı veya alt katman eklemenize gerek kalmaz, böylece tüm projelerde uygulama zamanından ve maliyetinden tasarruf edilir.

Su-geçirmez

iD Click Ultimate %100 su geçirmez bir zemin kaplamasıdır* ve bu nedenle, örneğin banyolar, mutfaklar, otel lobileri veya mağaza girişleri gibi düzenli aralıklarla suyun döküldüğü herhangi bir alan için de uygundur.
*uygulama prodedürleri izlendiğinde
 

Önerilen Koleksiyon