Milan Design Week, 140'tan fazla ülkeden 1.000.000'den fazla ziyaretçiyle tasarım markaları, mimarlar, tasarımcılar ve tasarım medyası için dünya çapında bir hedef haline geldi ve bu yıl bunun bir parçası olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Salone del Mobile, Eylül 1961'de Milano'da İtalyan mobilya ve mobilya aksesuarları fuarı olarak başladı. Etkinlik, kısa bir süre önce dünyadaki Tasarım ve Mimarlık Endüstrisi profesyonelleri için bir zorunluluk haline geldi ve bu yıl aktif olarak katkıda bulunmaktan heyecan duyuyoruz.

Tarkett, bu yıl sizleri Milano Tasarım Haftası'nda İsveçli tasarım stüdyosu Note ile işbirliği ile yaratılan büyük ölçekli “Formations” uygulamamıza davet ediyor.

İkinci Perde

Bu uygulama, Şubat 2018'de Stockholm Mobilya Fuarı'nda ödüllü bir uygulama olan “The Lookout” ile başlayan yaratıcı işbirliğinin İkinci Perdesi olacak. Note tasarım stüdyosu ile işbirliğimiz Tarkett zemin malzemelerinin yenilikçi ve misafirperver bir mekanda tasarım potansiyellerini ortaya çıkarması ile ödüle layık görüldü.

DNA'mız Tasarım ve İşçilik

Formations” - büyük ölçekli uygulamamız - Ölçek kavramlarını ve renk bloklama ve akıcı renk tonları kurallarını keşfe çıkıyor. Dil bilimine kutlama ve saygı göstergesi olarak yaratılan bir mekan olan Circolo Filologico Milanese'de kendi tasarım dilimizi yeni yaratıcı ifadelere çeviriyoruz.

8-14 Nisan tarihlerinde Milano'da bizimle tanışın ve Instagram'da takip edin:
#Formations @tarkett @notedesignstudio