ZEMİN, YENİ LÜKS VİNİL KARO TASARIMLARIMIZ İLE YENİ OYUN ALANINIZ

19 Ekim 2017

Bu sonbaharda, zemin ile oynamak için daha fazla imkanınız olacak: iD Inspiration koleksiyonumuza pastel ve metalik efektler de dahil olmak üzere yepyeni renkler ve 4 yeni format ekledik: 12,5x122 cm - 25x50 cm - 50 x 100 cm - 100 x 100 cm ve daha fazla kişiselleştirme seçeneklerine izin veren renkli planklar. 

“İyi bir tasarımın, insanların mağaza ve otel mekanlarında, özellikle de bir alanı nasıl yaşadıkları üzerinde kalıcı bir etki yaratabileceğine inanıyoruz. iD Inspiration koleksiyonları, geniş seçenek yelpazesiyle, zemin tasarımı, marka imajı yaratan ve müşteri deneyimini olumlu bir şekilde şekillendiren alanlar yaratmak için özelleştirilebilir ve kişiselleştirilebilir” diyor Tarkett EMEA Sanat Direktörü Florian Bougault.

%100 geri dönüştürülebilir, tüm iD Inspiration zeminleri, Avrupa standartlarında VOC emisyonları ile daha iyi iç mekan hava kalitesine katkıda bulunan ftalat içermeyen teknoloji kullanılarak Avrupa'da üretilmektedir.

Tasarımınızın her zaman iyi görünmesini istediğimizden, tüm ürünlerimizin bakımı kolaydır ve çizilmelere ve lekelere karşı ekstra direnç için Top Clean yüzey korumamızla işlem görür.

Yeni ürünlerimizi iD Inspiration sayfalarımızda keşfedin.